Tel.: +48 43 650 50 01; email: fundacjaamdg@gmail.com
Slider
Ewangelizacja
Rodzinne wyprawy do parafii
Slider
Informatyzacja
Strony www dla parafii
Slider
Społeczność
Portal i aplikacja dla parafii

Fundacja AMDG – Harcerstwo Niepokalanej

Historia naszej fundacji.

Fundacja została założona w 2012 roku i początkowo jej siedziba znajdowała się w Łodzi. Miała skupiać osoby, które zaangażowane były w różne działania charytatywne. Jednak podczas pierwszej rady fundacji, zmienił się cel, a misją fundacji stała się ewangelizacja.

Kilka tygodniu po pierwszej radzie, pewna osoba ofiarowała zamek (średniowieczne ruiny Zamku Gryf) w nieodpłatną dzierżawę na działania ewangelizacyjne naszej fundacji. Trafiliśmy do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, gdzie przeszliśmy 10-tygodniowe rekolekcje – Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym, podczas których poznawaliśmy Boży plan działania na Dolnym Śląsku. Podczas spotkania z ówczesnym Metropolitą Łódzkim Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim, otrzymaliśmy błogosławieństwo i potwierdzenie, że to wszystko stanowi Boże dzieło. Arcybiskup utwierdził nas w decyzji wyjazdu na Dolny Śląsk – Fundacja zmieniła siedzibę.

Nasze działania na Dolnym Śląsku to służba w różnych parafiach i wspólnotach m.in parafia Zwiastowania NMP w Mirsku, wspólnota Nazaret przy parafii Św. Wojciecha w Jeleniej Górze, wspólnota Tchnienie Ojca przy parafii Św. Jana Chrzciciela, Zakład Opiekuńczo Leczniczy Caritas Diecezji Legnickiej.

Obecnie mieszkamy i posługujemy blisko Łodzi, z uwagi na pragnienie bycia blisko naszej wspólnoty modlitewnej, lecz z tego miejsca wyruszamy na wyprawy ewangelizacyjne po całym kraju.

Fundacja Ad Maiorem Dei Gloriam – Harcerstwo Niepokalanej
59-620 Gryfów Śląski, Proszówka, Zamek Gryf
KRS 0000413134

Poelcamy to miejsce - Tutaj Go spotkacie

Przyjdźcie do Mnie wszyscy , którzy utrudzeni i obciążeni jesteście , a Ja was pokrzepię. Mt 11, 28

Jezus uzdrawia chorych i uwalnia od wszelkich niemocy…

Kilka tysięcy osób na własne oczy ogląda cuda jakie Jezus czyni pośród wiernych. Na każdej Mszy świętej padają kolejne Słowa Poznania o tym, że Jezus uzdrawia konkretne osoby z ich chorób. Te osoby są obecne na Mszy świętej lub modlą się przez internet. Kilka osób po Komunii świętej daje świadectwo uzdrowienia…

W każdy ostatni poniedziałek miesiąca

i w niedzielę, która go poprzedza

W niedzielę indywidualna modlitwa w kościele zaczyna się o godz. 16.00. O godz. 17.00 mówimy razem różaniec i od 17:30 prowadzimy modlitwę o uzdrowienie. Eucharystia zaczyna się o godz. 18.00.

W poniedziałek indywidualna modlitwa w kościele zaczyna się o godz. 17.00. O godz. 18.00 mówimy razem różaniec i od 18:30 prowadzimy modlitwę o uzdrowienie. Eucharystia zaczyna się o godz. 19.00.

 

Powierzamy w modlitwie

Logo Logo Logo Logo Logo
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!